Sortiment

Stránka obsahuje seznam výrobců, jejichž zboží společnost Tempus nabízí.
VÝROBCI:
1. EUROPEN, EUROBAG, EUROFOTO

Pod touto značkou do ČR a SR dodáváme od významných výrobců z celého světa to nejlepší za rozumnou cenu.
Z ceny některých výrobků přispíváme finanční částkou na fond 'Kapka naděje'.

Seznam výrobků >>
2. YOROPEN
YOROPEN je celosvětově uznávaná značka unikátních, revolučních a flexibilních psacích potřeb. Psací potřeby YOROPEN s přesným, revolučním a ergonometrickým tvarem jsou jedinečné a jediné na světovém trhu. Tento důmyslný a patentově chráněný tvar vyvinula firma YOROPEN s předními světovými pedagogickými odborníky na dysgrafii a grafomotoriku. Používáním psacích potřeb YOROPEN jsou zaručeny správné grafomotorické návyky a výrazně se tak předchází dysgrafickým potížím. Jedinečnost psacích potřeb YOROPEN je v tom, že jsou vhodné jak pro praváky, tak i pro leváky. Díky této charakteristice a jedinečnosti designu byly oceněny mnoha medailemi na světových výstavách.

Animace vás seznámí s nejzajímavějšími vlastnostmi nových psacích potřeb:

Optimální držení pera / Optimal pen holdign
Psaní levou rukou / Left hand writing
Nastavitelný grip / Adjustable grip
Viditelná plocha při psaní / Visible image of writing area
Výměna náplně / Refil replacement
Výměna tuhy / Lead replacement

Seznam výrobků >>
3. MILAN - FACTIS    
Výrobce a distributor velmi kvalitních školních a kancelářských potřeb. Firma Milan byla založena v roce 1918 jako španělská rodinná společnost. Je tradiční světový výrobce stíracích pryží. Své výrobky exportuje do 90 států světa a to i pod značkou Factis. Tempus s.r.o. má výhradní zastoupení pro ČR a SR od roku 2000.

Seznam výrobků >> Milan

Seznam výrobků >> Factis
4. DONG-A
Dong-A je korejský výrobce psacích potřeb, založený v roce 1946. Moderní technologie výroby a inovace výrobků řadí tuto společnost mezi přední světové výrobce psacích potřeb. Dong-A vyrábí psací potřeby pro přední světové firmy pod jejich značkou - Mitsubishi, Berol, Pilot atd. Firma Tempus má výhradní zastoupení pro ČR a SR od r.2000.

Seznam výrobků >>
5. UNIVERSAL - CARIOCA
Universal je italská firma založená 1948 v Turině a je největší výrobce psacích potřeb v Italii, kde má velký podíl na místním trhu. Moderní design a vysoká kvalita umožňuje této firmě export do celého světa. Tempus je distributorem od roku 1993.

Seznam výrobků >>
6. CENTROPEN
Centropen -psací potřeby od tradičního českého výrobce není potřeba představovat. Centropen je v ČR synonymem pro psací potřeby. Tempus s.r.o. je autorizovaný distributor od roku 2000.

Seznam výrobků >>
8. REGAL
Firma Regal Curio je výrobce vysoce kvalitních celokovových psacích potřeb v dárkových etujích. Vysoká kvalita a servis spojený se zárukou a příznivou cenou zaručují dlouhodobé použití a spokojenost. Firma Tempus s.r.o. má výhradní zastoupení od roku 2005.

Seznam výrobků >>
9. Instant
Instant lepidla a korekční prostředky firmy Instant se vyrábějí ve Španělsku v Barceloně. Výrobky vysoké kvality za příznivé ceny jsou distribuovány úspěšně v celé Evropě a konkurují renomovaným konkurentům. Tempus s.r.o. distribuuje v ČR a SR od roku 2002.

Seznam výrobků >>
10. Kangaro
Kangaro Kanin je tradiční výrobce sešívaček a děrovaček od roku 1949. Robustní a zároveň líbivý design s dlouhou životností si vybudovaly své místo na světových trzích. Tempus s.r.o. je distributorem od roku 2006.

Seznam výrobků >>

 
 


Copyright © 1998-2004 Papírnictví Tempus, všechna práva vyhrazena.
Copyright © 1998-2004 Inventive Software s.r.o., všechna práva vyhrazena. webmaster@inventive.cz